Держаудитслужба: У процесі приватизації Уманського лікеро-горілчаного заводу можливі зловживання з боку зацікавлених осіб

За інформацією Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області, під час державного фінансового аудиту діяльності ДП «Уманський лікеро-горілчаний завод» фахівці Державної аудиторської служби України попередили про можливі зловживання з боку групи зацікавлених осіб в процесі приватизації підприємства.

У 2021 році «Уманський ЛГЗ» на Черкащині рішенням Кабінету Міністрів був включений до переліку об’єктів «Великої приватизації». Тоді ж Фонд державного майна України ухвалив рішення про приватизацію ДП шляхом продажу на аукціоні.

Проте приватизації досі не відбулося.

Водночас аудитори Держаудитслужби з’ясували, що навколо лікеро-горілчаного заводу сформувалося коло з двох груп приватних компаній, зацікавлених у його придбанні.

Перед цими компаніями ДП «Уманський ЛГЗ» має значні суми заборгованостей, що надає їм певні переваги у разі його продажу.

Тому для недопущення ризикових операцій Держаудитслужба в межах своєї компетенції надала низку рекомендацій щодо ефективності управління коштами і майном для покращання фінансового стану ДП «Уманський лікеро-горілчаний завод».
25.06.2024 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter