Міненерго: Уночі ворог атакував енергетичний об'єкт в центральному регіоні. Відключення світла застосовуватимуться впродовж усієї доби

Як інформує в Телеграмі Міненерго, через дефіцит в енергосистемі, який є наслідком масованих російських атак, ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ з 0:00 до 24:00.

У разі зміни ситуації інформацію буде оновлено.

Нагадуємо, що відключень не передбачено для підприємств критичної інфраструктури, а також підприємств, які імпортують 80 % електроенергії для своїх потреб відповідно до урядової постанови.


Вночі ворог атакував енергетичний об’єкт у центральному регіоні. Є пошкоджене обладнання. На місце викликано ДСНС, поліцію.

У Львівській області внаслідок нічного ворожого удару пошкоджено повітряні лінії та електричне обладнання. Знеструмлено 285 точок обліку. Тривають відновлювальні роботи.

У Київській області відключалась високовольтна повітряна лінія. Впродовж дня її включили в роботу. Причина відключення – коротке замикання на лінії, яка проходить територією Білорусі (після 24.02.22 року українські енергетики не мають доступу до обслуговування цієї лінії).

У Полтавській області на одній з підстанцій відключалося обладнання, в результаті чого знеструмлювались побутові споживачі та адміністративні будівлі. Всіх заживлено.

На Волині короткочасно відключалась повітряна лінія обленерго. Знеструмлювалися побутові споживачі. Всіх заживлено.

В Одеській області відключалась повітряна лінія обленерго. Знеструмлювалися побутові споживачі. Впродовж години всіх було заживлено.

У східному регіоні на високовольтній повітряній лінії, частина якої проходить через район бойових дій, виявлено крадіжку проводів загальною довжиною понад 62 км. При цьому низку опор повалено на землю. Повідомлено у поліцію.

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 28 000 МВт*год. Експорту не передбачається.
19.06.2024 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter