Міноборони: Американські артснаряди на передовій і вже почали руйнувати російський бойовий рух

Артилерійські снаряди американських військових досягли передових українських підрозділів і почали руйнувати російський бойовий рух.

Генерал-лейтенант Іван Гаврилюк , перший заступник міністра оборони України, заявив, що поповнення боєприпасів було критичним, але більшість обладнання, яке обіцяли США у квітні, все ще перебуває в дорозі.

«Потрібен час, щоб завантажити кораблі, які потім повинні перетнути Атлантику», — сказав він. «Але ми вже бачимо результати».

Війна в Україні перетворилася на війну на виснаження, де велику роль відіграють обсяги артилерійських снарядів на користь Кремля. Вона збільшила виробництво снарядів і організувала поставки з Північної Кореї, але генерал Гаврилюк сказав, що ця перевага вже скоротилася з семи до одного з п’яти до одного.

«З часом, коли ми все налагодимо, ми досягнемо переваги», – сказав він.

Росія перебуває в наступі вздовж лінії фронту з жовтня, але навіть затяті провоєнні російські військові блогери тепер визнають, що цей імпульс зупиняється, а його успіхи більш обмежені.

Telegram-канал Two Majors, який має 720 000 передплатників, поскаржився в пості в неділю вранці, що Кремль намагається зрівнятися з технологічною перевагою американських ракет і далекобійної артилерії.

«Російська армія зберігає ініціативу, але оскільки технології змінили характер війни, наші успіхи мають тактичний характер і тепер спрямовані на виснаження військової машини супротивника», — йдеться в повідомленні.

На лінії фронту на півдні України Міністерство оборони Росії заявило про захоплення села Загірне , але, незважаючи на пафосну риторику кремлівських аналітиків, загалом погодилися, що коли військові засоби США почнуть активніше використовуватися, це зрушить імпульс з російські сили.

The Telegraph
17.06.2024 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter