Укренерго: 14 червня графіки погодинних відключень діють по всій Україні з 18.00 до 22.00

Укренерго: 14 червня графіки погодинних відключень діють по всій Україні з 18.00 до 22.00 Як інформують у НЕК "Укренерго", вночі, під час повітряної тривоги, дією захисту відключалась високовольтна повітряна лінія «Укренерго» в південно-східному регіоні. Ремонтні бригади з'ясовують причини вимкнення.

Також під час повітряної тривоги в західному регіоні дією захисту відключалась повітряна лінія обленерго. Знеструмлювались промислові та побутові споживачі на Львівщині та Тернопільщині. До 6:00 енергоживлення всіх споживачів відновлено.

Сьогодні, 14 червня, обленерго по всій території України будуть застосовувати графіки погодинних відключень (ГПВ) з 18:00 до 22:00.

Нагадуємо, головна причина застосування заходів обмеження – наслідки вже шести ракетних ударів ворога по українських електростанціях. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку цих атак. Для подолання дефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі, тому Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів.

ІМПОРТ
Протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 31 904 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 689 МВт.

ЕКСПОРТ
Не відбувається і не передбачається.

Через погодні умови на ранок знеструмлено 3 населені пункти у Сумській області.

З інших причин без енергоживлення 494 населені пункти.

Через бойові дії:

є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Донецькій, Харківській областях.
14.06.2024 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter