Байден: Україна не повинна використовувати американську зброю для ударів по Москві чи Кремлю

Президент США Джозеф Байден заявляє, що Україна не повинна використовувати американську зброю для ударів по Москві чи Кремлю. Про це інформує Інтерфакс-Україна.

"Її (американську зброю - ІФ-У) дозволено використовувати поблизу кордону, звідки інша сторона (РФ - ІФ-У) завдає ударів по конкретних цілях в Україні... Ми не санкціонуємо удари на 200 миль углиб Росії та не санкціонуємо удари по Москві та Кремлю", - сказав Байден в інтерв'ю ABC News у Франції на честь 80-ї річниці висадки союзників у Нормандії.

Водночас президент США прокоментував заяви Володимира Путіна про те, що постачання в Україну зброї для завдання ударів по РФ нібито буде "прямою участю у війні", заявивши: "Я знаю його понад 40 років. Він турбує мене вже 40 років. Він не порядна людина".

"Ми не говоримо про те, щоб дати їм (Україні - ІФ-У) зброю, щоб завдати удару по Москві, завдати удару по Кремлю - тільки вздовж кордону, звідки вони зазнають серйозних обстрілів зі звичайної зброї, яку росіяни використали, щоб проникнути в Україну й убивати українців", - сказав Байден.
07.06.2024 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter