Укренерго: 7 червня в енергосистемі України дефіцит впродовж всієї доби. Діють графіки погодинних відключень

Укренерго: 7 червня в енергосистемі України дефіцит впродовж всієї доби. Діють графіки погодинних відключень За інформацією НЕК "Укренерго", сьогодні ліміти споживання електроенергії діють в усіх регіонах України протягом доби. Для дотримання лімітів обленерго застосовують графіки погодинних відключень для промислових і побутових споживачів.

Вчора, 6 червня, з 19:21 до 22:13, у зв’язку з недотриманням лімітів споживання, Диспетчерський центр «Укренерго» був вимушений застосувати аварійні відключення для побутових та промислових споживачів у Волинській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Львівській, Миколаївській, Київській, Кіровоградській, Одеській, Рівненській, Харківській областях та м. Київ.

Головна причина застосування заходів обмеження – наслідки вже шести ракетних ударів ворога по українських електростанціях. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку цих атак. Для подолання дефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі. Тому Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів.

Вчора, 6 червня , на запит оператора енергосистеми Польщі, Україна з 11:00 до 16:00 приймала надлишки електроенергії з цієї країни.

Протягом доби з Румунії, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 26 947 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 395 МВт.

Не відбувається і не передбачається.

Через погодні умови на ранок залишаються знеструмленими 13 населених пунктів у Сумській та Чернігівській областях.

З інших причин без енергоживлення – 454 населені пункти.

Через бойові дії:

є нові знеструмлення у Донецькій, Харківській, Херсонській областях.
07.06.2024 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter