Про реалізацію програми підтримки розвитку сільськогосподарських кооперативів у Черкаській області, - Роман Косенко

На Черкащині реалізують програму підтримки розвитку сільськогосподарських кооперативів і сімейних фермерських господарств у Черкаській області. Її затверджено на сесії облради. Діятиме вона до 2027 року. Про це повідомив директор обласного департаменту агропромислового розвитку Роман Косенко на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Як він зауважив, кошти спрямовуватимуть на фінансову підтримку розвитку кооперативів і сімейних фермерських господарств. Зокрема, за трьома напрямами:

часткове відшкодування вартості придбаної сільськогосподарської техніки, обладнання, устаткування в розмірі 70% вартості придбаної техніки, але не більше за 400 тис. грн.

часткове відшкодування вартості придбаного садивного матеріалу в розмірі 70% вартості придбаного садивного матеріалу, але не більше за 150 тис. грн.

часткове відшкодування вартості придбаного поголів’я молодняку великої рогатої худоби молочно-м’ясного і м’ясного напряму продуктивності вітчизняного
походження, свинок і кнурів, вівцематок, баранів, ярок у розмірі 70% вартості придбаних сільськогосподарських тварин, але не більше за 250 тис. грн.

– Програма підтримки розвитку сільськогосподарських кооперативів і сімейних фермерських господарств орієнтована на виконання Закону України „Про сільськогосподарську кооперацію“, – зауважив Роман Косенко. – Тому обслуговувальні та виробничі кооперативи не зможуть отримати фінансову підтримку без перереєстрації. Перереєстрація в регіоні нині триває.
06.06.2024 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter