Укренерго: Внаслідок ранкової атака пошкоджено об'єкт енергетичної інфраструктури в Києві

Укренерго: Внаслідок ранкової атака пошкоджено об'єкт енергетичної інфраструктури в КиєвіЯк інформують у НЕК "Укренерго", внаслідок ранкової ракетної атаки було пошкоджено об’єкт енергетичної інфраструктури в одному з районів Києва. Знеструмлювалось понад 500 приватних будинків. На ранок енергоживлення більшості споживачів відновлено, тривають ремонтні роботи.

Сьогодні застосування лімітів споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України не прогнозується.
Причина – збільшення обсягів виробництва атомних станцій після виходу з планового ремонту двох блоків. Але нагадуємо, що весняно-літня ремонтна кампанія на АЕС триває. Це може час від часу спричиняти нестачу електроенергії в енергосистемі.

Вчора, 30 травня, на запит оператора енергосистеми Польщі, Україна приймала надлишки електроенергії з цієї країни. Крім того, на запит «Укренерго», для підтримки безпечної роботи енергосистеми, в певні години було активоване термінове постачання надлишків електроенергії до енергосистеми Польщі.

Протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 14 864 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 586 МВт.

Не відбувається і не передбачається.

Вчора увечері з технічних причин вимикались дві високовольтні лінії обленерго в Дніпропетровській та Кіровоградській областях. Були знеструмлені побутові споживачі, місцева промисловість, були порушення в русі потягів. Через 3,5 години енергоживлення всіх споживачів було відновлено.

Вранці дією захисту короткочасно вимикалась високовольтна повітряна лінія «Укренерго» в західному регіоні. Знеструмлення споживачів не було. Лінія повернута в роботу дією автоматики.

На ранок через негоду знеструмлено 52 населені пункти у Хмельницькій області, та 10 населених пунктів у Закарпатській.

З інших причин знеструмлено 415 населених пунктів.

Через бойові дії:

Є нові знеструмлення у Донецькій, Сумській, Харківській областях.
31.05.2024 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter