Укренерго: Після нічної атаки пошкоджено енергооб'єкти в Хмельницькій області

Укренерго: Після нічної атаки пошкоджено енергооб'єкти в Хмельницькій області За повідомленням НЕК "Укренерго", вночі під час ракетної атаки в Хмельницькій області було пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури. Знеструмлювались понад 10 тисяч споживачів. На ранок знеструмленими залишаються близько 500 споживачів, тривають аварійно-відновлювальні роботи.

Сьогодні застосування лімітів споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України не прогнозується.
Причина – збільшення обсягів виробництва атомних станцій після виходу з планового ремонту двох блоків. Але нагадуємо, що весняно-літня ремонтна кампанія на АЕС. Це може час від часу спричиняти нестачу електроенергії в енергосистемі.

Вчора, 29 травня, на запит «Укренерго» було активовано аварійне постачання електроенергії в Україну з 21:00 до 22:00 з енергосистем Румунії, Польщі, Словаччини. Крім того, 29 травня на запит «Укренерго», для підтримки безпечної роботи енергосистеми, з 11:00 до 19:00, а також з 04:00 до 06:00 30 травня було активоване термінове постачання надлишків електроенергії до енергосистеми Польщі.

Протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 19 518 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1700 МВт.

Не відбувається і не передбачається.

У Хмельницькій області на ранок через негоду знеструмлено 4 134 споживачі, тривають ремонтні роботи.
З інших причин знеструмлено 420 населених пунктів.

Через бойові дії:

Є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Донецькій, Сумській, Харківській, Хмельницькій областях.

З технічних причин:

Є знеструмлення на Сумщині і Чернігівщині.
30.05.2024 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter