Уночі БпЛА атакували енергооб'єкт на Рівненщині. Знеструмлювались споживачі, енергоживлення відновлено , - Укренерго

Уночі БпЛА атакували енергооб'єкт на Рівненщині. Знеструмлювались споживачі, енергоживлення відновлено , - УкренергоЯк інформують у НЕК "Укренерго", вночі в Рівненській області російським БПЛА був атакований енергооб’єкт. Знеструмлювались споживачі, через 2 години енергоживлення було відновлене.

Сьогодні застосування лімітів споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України не прогнозується.
Причина – активна робота сонячних електростанцій та збільшення обсягів виробництва атомних станцій після виходу з планового ремонту двох блоків. Але нагадуємо, що весняно-літня ремонтна кампанія на АЕС триває. Це може час від часу спричиняти нестачу електроенергії в енергосистемі.

Для підтримки балансу між виробництвом та споживанням вчора, 28 травня, з 16:00 до 16:52, обмежувалась робота об’єктів ВДЕ.

Вчора, 28 травня, на запит оператора енергосистеми Польщі, Україна з 13:00 до 15:00 приймала надлишки електроенергії з цієї країни.

Протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 18 821 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1700 МВт.

Не відбувається і не передбачається.

Вранці дією захисту вимикалась високовольтна лінія «Укренерго» в західному регіоні. Знеструмлення споживачів не було, лінія повернута в роботу дією автоматики.

В Одеській області на ранок через негоду знеструмлено 2 140 споживачів, тривають ремонтні роботи.

З інших причин знеструмлено 410 населених пунктів.

Через бойові дії:

Є нові знеструмлення у Донецькій, Сумській, Харківській областях.
29.05.2024 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter