Беззубенко заявив опозиції, що влада в Черкасах - суцільний релакс, тому не треба "ля-ля"

Беззубенко заявив опозиції, що влада в Черкасах - суцільний релакс, тому не треба "ля-ля" Перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко дав відсіч «деяким народним депутатам», які в соцмережах поширили інформацію, ніби міська влада Черкас намагається зірвати громадські слухання з приводу медичної реформи. Чому брехливу? Бо, цитуємо Беззубенка, ««Черкаська міська влада створює всі умови для порозуміння громадян та зняття напруги в суспільстві». Суцільний релакс, а не влада...
- Сьогодні в Черкасах проходять громадські слухання з приводу медичної реформи в країні, - пише Беззубенко на офіційному сайті Черкаської міської ради. -

Слухання відбуваються за ініціативи народних депутатів України та за підтримки Черкаської міської ради. Враховуючи, що питання медичної галузі – одні з найактуальніших в нашому суспільстві та й в Черкасах зокрема, на реформи медицини орієнтована держава, Президент та органи виконавчої влади, ми зацікавлені, аби до їх обговорення було залучено якомога більше громадян.

Саме з цих міркувань організаторам і було запропоноване приміщення малої зали кінотеатру «Україна» на 160 місць в центрі міста, де зазвичай і проходять подібні заходи. Тому прикро було читати інформацію,яку поширили деякі народні депутати в соціальних мережах, нібито міська влада Черкас намагається зірвати захід, пропонуючи для громадських слухань більш зручне та просторе (!) приміщення.

Тож закликаю народних депутатів в подальшому керуватися не політичними амбіціями чи прагненням створити зайвий інформаційний привід, а дійсно конструктивними пропозиціями та намаганнями об’єднати громаду навколо вирішення тих чи інших проблем.


Зранку на Фейсбук нардеп від «Удару» Ірина Геращенко написала: «У понеділок 8 липня у Черкасах з Миколою Томенком проводимо громадські слухання на тему медреформи. Ледве вибили приміщення...»
08.07.2013 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter