Укренерго: 27 травня в енергосистемі - дефіцит. відключення діятимуть в усіх регіонах України

Як інформують у НЕК "Укренерго", сьогодні ліміти на споживання електроенергії діють в усіх регіонах України для промислових та побутових споживачів з 06:00 до 24:00. Диспетчерський центр «Укренерго» щовечора доводить їх до кожного обленерго. При перевищенні лімітів споживання – обленерго можуть застосовувати графіки погодинних відключень. Інформацію, коли саме можуть бути застосовані відключення у вашому регіоні, можна дізнатись в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.
Укренерго: 27 травня в енергосистемі - дефіцит. відключення діятимуть в усіх регіонах України

Головна причина застосування заходів обмеження – наслідки ракетних ударів ворога по українських електростанціях. З 22 березня по 8 травня росіяни п’ять разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку цих атак. Для подолання дефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі, тому Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів.

Вчора, 26 травня, на запит оператора енергосистеми Польщі, Україна з 13:00 до 18:00 приймала надлишки електроенергії з цієї країни.

Протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 16 258 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 700 МВт.

Не відбувається і не передбачається.

На ранок знеструмлено 458 населених пунктів.

Через бойові дії:

Є нові знеструмлення у Донецькій, Сумській, Харківській областях.
27.05.2024 07:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter