Укренерго: Вночі росіяни завдали удару по об’єкту «Укренерго» в Сумській області

Укренерго: Вночі росіяни завдали удару по об’єкту «Укренерго» в Сумській областіЗа інформацією НЕК "Укренерго", вночі росіяни завдали удару по об’єкту «Укренерго» в Сумській області. Триває заживлення споживачів.

У ніч на 6 травня росіяни атакували енергооб’єкт НЕК «Укренерго» в східному регіоні. Є пошкодження обладнання, внаслідок чого були знеструмлені споживачі в 1 325 населених пунктах Сумської області. На ранок в області залишається знеструмленим 91 населений пункт, з яких 18 частково. Тривають відновлювальні роботи, проводиться заживлення споживачів.

Сьогодні о 09:50 споживання на 9% нижче , ніж в цей же час в попередній робочий день - п’ятницю, 3 травня.

Вчора, 5 травня, споживання досягло максимуму між 21:00 та 22:00, його рівень був на 14% нижчим за добовий максимум попередньої неділі 28 квітня.

Безхмарна вітряна погода сприяє активній роботі електростанцій на ВДЕ, через що в денні години в енергосистемі фіксується надлишок електроенергії. Для підтримки балансу між виробництвом та споживанням вчора, 5 травня, з 09:00 до 17:30, робота об’єктів ВДЕ обмежувалась.

Протягом доби діють обмеження споживання на Харківщині. На ранок знеструмлено близько 108 тисяч побутових споживачів. Також цілодобово обмежено споживання для промисловості на Криворіжжі.

Імпорт:

У вечірні години з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 5 362 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 120 МВт. З 1 грудня технічна можливість імпорту електроенергії з Європи до України та Молдови складає 1 700 МВт в годину.

В південному регіоні ремонтні бригади «Укренерго» відновили роботу частини обладнання, що було пошкоджено під час ракетних атак. Це дозволило підвищити надійність живлення споживачів в одній з областей.

Також в південному регіоні вночі дією захисту відключилась високовольтна повітряна лінія. Причина вимкнення з’ясовується, в районі тривають бойові дії. Знеструмлення споживачів не було.

На ранок знеструмлені 492 населені пункти.

Через бойові дії:

є нові знеструмлення у Донецькій, Харківській, Сумській областях.
06.05.2024 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter