Укренерго: В енергосистемі в окремі години максимального споживання зберігається дефіцит електроенергії

Укренерго: В енергосистемі в окремі години максимального споживання зберігається дефіцит електроенергіїЗа інформацією НЕК "Укренерго", 29 квітня на 10:30 споживання на 12 % нижче, ніж у цей же час в попередній робочий день – п’ятницю, 26 квітня.

В енергосистемі в окремі години максимального споживання зберігається дефіцит електроенергії. Через пошкодження, завдані ракетними ударами росіян, електростанції не можуть виробити достатньо електроенергії, щоб покрити всі потреби споживачів.

Вчора, у неділю 28 квітня, добовий максимум споживання був на 6,2% нижчим, ніж в попередню неділю 21 квітня.

Вчора, 28 квітня українська енергосистема двічі надавала аварійну допомогу енергосистемі Польщі. Вдень, на запит польського оператора енергосистеми, Україна три години, з 14:00 до 17:00 до приймала надлишки електроенергії з Польщі. А після 22:00 на дві години, також на запит польського оператора, було активовано аварійне постачання електроенергії від України в Польщу.

Сонячна погода сприяє активній роботі електростанцій на ВДЕ. Вчора для підтримки збалансованої роботи енергосистеми з 09:50 до 13:18 їх робота обмежувалась, по потужності до 1 051 МВт в окремі години.

Протягом доби діють обмеження споживання на Харківщині. На ранок знеструмлено близько 204 тисячі побутових споживачів. Також цілодобово обмежено споживання для промисловості на Криворіжжі.

Негода залишила без електропостачання 1 населений пункт в Дніпропетровській області. Тривають ремонтні роботи.
З інших причин на ранок знеструмлені 406 населених пунктів.

Через бойові дії:

є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Харківській, Херсонській областях.

З технічних причин:

є знеструмлення у Чернігівській області.
29.04.2024 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter