Черкаська область долучається до акції "Подаруй світло Харкову"

Черкащина разом із усією країною долучається до підтримки незламного Харкова та його стійких жителів. Зараз в області формують вантаж допомоги – «Подаруй світло Харкову». Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

– Черкащина ніколи не лишалась осторонь усіх подій, що відбуваються в нашій країні, – наголосив Ігор Табурець. – Коли потрібно прийти на допомогу – діємо. Бо це про нас, про українців. Ми не лишаємо своїх у біді. І ми це довели на Київщині та Чернігівщині у 2022 році, допомагаючи їм необхідними продовольством і будматеріалами. Також на Херсонщині. Коли допомагали оговтатися після звільнення від російської окупації Нововоронцовській громаді. І коли почали відбудовувати наші вже рідні села – Іванівку, Новопетрівку та Миколаївку. Тепер готуємо вантаж допомоги для Харківщини, координуючись із місцевою владою.

Його формують разом із районами, громадами, соціально відповідальним бізнесом і волонтерами.

– У пріоритеті – зважаючи на ситуацію з енергетикою на Харківщині через постійні терористичні акти рф, – генератори, заряджені павербанки, еко-флоу, акумулятори, батарейки, – зауважив Ігор Табурець. – Зараз ми доформовуємо наш перший транш і вже найближчими днями відвеземо. Це – 20 генераторів різної потужності, плюс необхідні будматеріали.

Долучитися до ініціативи допомоги Харківщині може кожен.
15.04.2024 19:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter