Укренерго: Через погодні умови знеструмлено 36 населених пунктів у Житомирській та Хмельницькій областях

Укренерго: Через погодні умови знеструмлено 36 населених пунктів у Житомирській та Хмельницькій областях Як інформують у НЕК "Укренерго", з 06:55 на Харківщині застосовані графіки погодинних відключень. Знеструмлено близько 240 тисяч споживачів.
В інших регіонах обмеження споживання для побутових споживачів не застосовувались.

Але в години добового максимуму споживання з 19:00 до 21:00 Диспетчерський центр «Укренерго» закликає обмежити користування потужними енергоємними приладами.

На Криворіжжі продовжують діяти ліміти споживання для промислових споживачів.

На електростанціях виведено в планові та аварійні ремонти три енергоблоки.

Вчора для підтримки збалансованої роботи енергосистеми з 08:40 до 17:40 обмежувалась робота об’єктів ВДЕ, по потужності до 1 566 МВт в окремі години.

Імпорт:

Протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 9 242 МВТ*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 288 МВт.

Експорт:

Не заплановано

Через погодні умови знеструмлено 36 населених пунктів в Житомирській та Хмельницькій областях. Ремонтні бригади працюють над відновленням живлення споживачів.

На Одещині тривають роботи з відновлення енергопостачання після пожежі на високовольтному обладнанні на території області. На ранок знеструмленими залишаються 2 населені пункти.

З інших причин на ранок знеструмлено 416 населених пунктів.

Через бойові дії: є знеструмлення у Дніпропетровській, Донецькій, Сумській, Харківській областях.
15.04.2024 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter