Укренерго: Уночі російські БпЛА атакували енергооб'єкт на Харківщині

Укренерго: Уночі російські БпЛА атакували енергооб'єкт на Харківщині Як інформує НЕК "Укренерго", вночі росіяни завдали дронового удару на Харківщині по одному з енергетичних об’єктів.

Знеструмлено декілька високовольтних ліній електропередачі на Дніпропетровщині. Знижена надійність живлення Запорізької АЕС.

Застосовані обмеження споживання на Харківщині. Продовжують діяти обмеження для промислових споживачів на Криворіжжі.

Аварійно-відновлювальні роботи відбуваються в складних умовах та тривають цілодобово. Ремонтні бригади «Укренерго» повернули в роботу частину пошкодженого російськими ударами обладнання в східному регіоні.

Вчора сильний вітер та відсутність майже в усіх регіонах хмар сприяли активній роботі електростанцій на ВДЕ. Для підтримки балансу між споживанням та виробництвом й операційної безпеки енергосистеми, у відповідь на запит «Укренерго», польський оператор енергосистеми PSE, з 10:30 до 16:30 надавав аварійну допомогу, терміново купуючи надлишки української електроенергії загальним обсягом 1500 МВт*год.

Вчора також для підтримки збалансованої роботи енергосистеми з 10:27 до 14:10 обмежувалась робота об’єктів ВДЕ, по потужності до 864 МВт в окремі години.

Імпорт:

Здебільшого в ранкові та вечірні години з Румунії, Словаччини, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 5 042 МВТ*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 061 МВт.

Експорт:

Не заплановано.

Через погодні умови знеструмлено 12 населених пунктів в Житомирській та Чернігівській областях.

На ранок знеструмлено 393 населені пункти.

Через бойові дії: є знеструмлення в Запорізький, Сумській, Харківській, Херсонській областях.

Через технічні пошкодження: є знеструмлення в Запорізькій, Кіровоградській області.
04.04.2024 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter