Укренерго: Через теплу й сонячну погоду рівень споживання електроенергії в Україні зменшується

Укренерго: Через теплу й сонячну погоду рівень споживання електроенергії в Україні зменшуєтьсяЯк інформують у НЕК "Укренерго", тепла сонячна погода сприяє зниженню споживання електроенергії.

Тепла погода та вихідний день відчутно зменшили споживання вчора, у неділю 25 лютого, у порівнянні з попереднім вихідним днем – неділею, 18 лютого. Добовий максимум споживання вчора був зафіксований близько 18:30. Він був на 4,6% нижче, ніж 18 лютого.

Сьогодні, 26 лютого, станом на 09:30 рівень споживання електроенергії на 2,3% нижче за відповідний показник попереднього робочого дня 23 лютого.

Електроенергії, виробленої електростанціями всіх видів, достатньо для забезпечення енергопостачання всіх юридичних та побутових споживачів. Дефіцит в енергосистемі не прогнозується.

Сонячна погода сприяє роботі електростанцій на ВДЕ.

Загальна пропускна здатність високовольтних мереж «Укренерго» достатня для покриття наявного попиту.

На сході дією захисту вимкнулась магістральна повітряна лінія 330 кВ. Знеструмлення споживачів не було. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від безпекової ситуації.

В південному регіоні дією захисту знеструмлювалась частина обладнання на одній з високовольтних підстанцій. Знеструмлення споживачів не було, обладнання майже повністю повернуто в роботу, причини відключення з’ясовуються.

Через бойові дії та з інших причин на ранок без світла залишаються 364 населені пункти. Є нові пошкодження в мережах обленерго в Дніпропетровській, Сумській, Харківській, Херсонській областях.

З технічних причин є знеструмлення в Кіровоградській, Чернігівській областях, тривають ремонтні роботи.
26.02.2024 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter