Укренерго: Обстріли росіян ускладнюють відновлення пошкодженої лінії енергоживлення ЗАЕС

Укренерго: Обстріли росіян ускладнюють відновлення пошкодженої лінії енергоживлення ЗАЕС За інформацією НЕК "Укренерго", обстріли росіян ускладнюють відновлення пошкодженої лінії енергоживлення ЗАЕС.

Відновлювальні роботи на повітряній високовольтній лінії електропередачі, що була резервним варіантом живлення потреб ЗАЕС, ускладнені постійними обстрілами росіян та великим обсягом необхідних робіт. Ремонтні бригади НЕК «Укренерго» роблять все можливе, для того щоб якнайшвидше відновити лінію резервного живлення та підвищити надійність постачання електроенергії на ЗАЕС.

Загальна пропускна здатність високовольтних мереж «Укренерго» достатня для покриття наявного попиту.

В Сумській області через обстріл зі сторони кордону з рф та пошкодження в мережах обленерго знеструмлено 4 населені пункти, відновлювальні роботи будуть розпочаті після дозволу військових. Загалом через бойові дії та з інших причин на ранок без світла залишається 351 населений пункт. Є нові пошкодження в мережах обленерго Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Харківської, Херсонської областей.

Добовий максимум споживання 21 лютого був зафіксований близько 09:20. Його рівень був на 0,7% нижче, ніж у вівторок, 20 лютого.

Сьогодні, 22 лютого, станом на 09:30 рівень споживання електроенергії на 3,6% нижче за відповідний показник середи 21 лютого.

Електроенергії, виробленої електростанціями всіх видів, достатньо для забезпечення енергопостачання всіх юридичних та побутових споживачів. Дефіцит в енергосистемі не прогнозується.
22.02.2024 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter