Укренерго: Після обстрілу росіян пошкоджено лінію Запорізької АЕС

Укренерго: Після обстрілу росіян пошкоджено лінію Запорізької АЕСЗа інформацією НЕК "Укренерго", після чергового обстрілу росіян пошкоджено лінію Запорізької атомної станції. Фахівці «Укренерго» вже встановили характер ушкоджень.

Оскільки в районі йдуть бойові дії, аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від безпекової ситуації та з дозволу військових. Наразі зв’язок ЗАЕС з енергосистемою забезпечується лише по одній лінії електропередачі.

Загальна пропускна здатність високовольтних мереж «Укренерго» достатня для покриття наявного попиту.

Загалом через бойові дії та з інших причин на ранок без світла залишаються 358 населених пунктів. Є нові пошкодження в мережах обленерго Донецької, Запорізької, Сумської, Харківської, Херсонської областей.

Добовий максимум споживання 20 лютого був зафіксований близько 11:00. Його рівень був на 1% вище, ніж у понеділок 19 лютого.

Сьогодні, 21 лютого, станом на 09:00 рівень споживання електроенергії на 0,5% нижче за відповідний показник вівторка 20 лютого.

Електроенергії, виробленої електростанціями всіх видів, достатньо для забезпечення енергопостачання всіх юридичних та побутових споживачів. Дефіцит в енергосистемі не прогнозується.
21.02.2024 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter