Нацполіція: У ніч проти суботи в Черкасах виявлено 12 порушників комендантської години

Як інформують у ГУНП у Черкаській області, минулої доби поліцейські спільно з військовослужбовцями Національної гвардії та представниками громадських формувань провели профілактичний рейд у Черкасах.

Патрулі перевіряли підозрілих осіб і автотранспорт. Контролювали обмеження і заборони, впроваджені в період правового режиму воєнного стану. Зокрема, продаж алкогольних напоїв після 21-ї години, своєчасне припинення роботи закладів та дотримання громадянами комендантської години.
Нацполіція: У ніч проти суботи в Черкасах виявлено 12 порушників комендантської години

“Також відпрацьовували осіб, які перебувають на превентивних обліках поліції, зокрема раніше судимих та тих, кому обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Приділяли увагу дітям, які у темну пору доби знаходились на вулиці без супроводу дорослих. Стежили за дотриманням водіями правил дорожнього руху”, — каже керівник Черкаського райуправління Андрій Тюков.

Загалом було перевірено понад 70 осіб та майже 50 розважальних закладів.

Під час відпрацювання правоохоронці розкрили ряд кримінальних правопорушень, серед яких незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів. Також було складено низку адміністративних матеріалів та виявлено 12 порушників комендантської години.

Профілактичне відпрацювання міста триватиме. Закликаємо громадян відповідально ставитися до діючих обмежень, обумовлених правовим режимом воєнного стану та норм чинного законодавства.
17.02.2024 14:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter