НЕК "Укренерго": Через атаку БпЛА є знеструмлення на Дніпропетровщині

За інформацією НЕК "Укренерго", через атаку БпЛА є знеструмлення на Дніпропетровщині.

В ніч на 12 лютого ворог знову завдав удару БпЛА по енергетичним об’єктам НЕК «Укренерго» на Дніпропетровщині. Завдяки захисним спорудам, вдалось уникнути значних пошкоджень, але деяке обладнання на одній з підстанцій все ж постраждало. Знеструмлювались промислові споживачі та понад 53 тисячі побутових споживачів. Аварійно-відновлювальні роботи розпочались одразу після відбою тривоги. Триває заживлення споживачів.
НЕК "Укренерго": Через атаку БпЛА є знеструмлення на Дніпропетровщині

Станом на ранок на Павлоградщині знеструмлено близько 29 тисяч споживачів.

Попри пошкодження енергооб’єктів Дніпропетровщини, пропускна здатність високовольтних мереж «Укренерго» достатня для покриття наявного попиту.

Через бойові дії та з інших причин на ранок без світла залишаються 386 населених пунктів.

Є нові пошкодження через обстріли в мережах Дніпропетровської, Донецької, Миколаївської, Харківській, Херсонської областей.

З технічних причин є відключення в Київській, Харківській областях. Тривають ремонтні роботи.

Через потепління споживання тримається на досить низькому, як для зими, рівні.

Вчора, 11 лютого, добовий максимум споживання був зафіксований близько 18:00. Його рівень був на 0,4% вище, ніж у попередню неділю 4 лютого.

Сьогодні станом на 10:00 рівень споживання електроенергії на 5% нижче за відповідний показник попереднього робочого дня 9 лютого.

Електроенергії, виробленої електростанціями всіх видів, вистачає для забезпечення енергопостачання всіх юридичних та побутових споживачів. Дефіцит в енергосистемі не прогнозується.

Протягом суботи-неділі на 2 блоках атомних електростанцій завершено ремонтні роботи, блоки повернуто в роботу на повні потужності.
12.02.2024 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter