Укренерго: Триває відновлення енергопостачання в Кривому Розі, який постраждав від нічної атаки дронів

Як інформують у НЕК "Укренерго", фахівці «Укренерго» разом з обленерго відновлюють електропостачання споживачів в Кривому Розі, знеструмлених під час нічної атаки.

У ніч на 2 лютого російськими БПЛА були цілеспрямовано атаковані 2 підстанції НЕК «Укренерго». Внаслідок атаки на одній з них було пошкоджено обладнання, персонал не постраждав. Завдяки встановленому захисту вдалося уникнути пожежі. Знеструмлювались побутові та промислові споживачі в м. Кривий Ріг та окремі промислові споживачі в дніпровському регіоні. Аварійно-відновлювальні роботи розпочались одразу після дозволу військових. Триває заживлення споживачів по резервним схемам.

Вчора, 1 лютого, добовий максимум споживання був зафіксований ввечері, його рівень був на 0,8% нижче, ніж 31 січня.

Сьогодні станом на 9:00 рівень споживання електроенергії на 1,8% нижче за відповідний показник вчора 1 лютого.

Електроенергії, виробленої електростанціями всіх видів, вистачає для забезпечення енергопостачання всіх юридичних та побутових споживачів. Виникнення дефіциту в енергосистемі не прогнозується.

Протягом доби на теплових електростанціях в поточний ремонт вийшли 2 енергоблоки.

Пропускна здатність високовольтних мереж «Укренерго» достатня для покриття наявного попиту.

Загалом через бойові дії та з інших причин на ранок без світла залишаються 348 населених пунктів. Є нові пошкодження через обстріли в мережах Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Херсонської областей.
02.02.2024 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter