Укренерго: Нічна атака не завдала критичних наслідків для енергосистеми. Дефіциту в енергосистемі не прогнозується

Як інформують у НЕК "Укренерго", нічна масована атака РФ не завдала критичних наслідків для стабільної роботи енергосистеми.

Вчора, 29 січня, добовий максимум споживання був зафіксований вранці, близько 10:00. Він був на 1,4% нижчим, ніж у попередній робочий день 26 січня.

Сьогодні станом на 9:00 рівень, попри зниження температури (з -0,5 °C в понеділок до -3,5°C сьогодні) споживання на 2,4% нижче, ніж в цей же час вчора.
Причина – ясна погода сприяє роботі сонячних електростанцій. В тому числі, й дахових в домогосподарствах, що зменшує обсяги електроенергії, яку вони споживають з мережі.

Загальний рівень споживання залишається високим.

Виникнення дефіциту в енергосистемі не прогнозується. Електроенергії, виробленої електростанціями всіх видів, вистачає для забезпечення енергопостачання всіх юридичних та побутових споживачів.

Сьогодні планується включення в роботу після ремонту 1 блоку на тепловій електростанції.

Попри пошкодження, завдані російськими БПЛА одній з підстанцій в центральному регіоні, пропускна здатність високовольтних мереж «Укренерго» достатня для покриття наявного попиту.

Загалом через бойові дії та з інших причин на ранок без світла залишається 349 населених пунктів. Є нові пошкодження в мережах Донецької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської областей.
30.01.2024 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter