Укренерго: Виникнення дефіцити в енергосистемі України не прогнозується

За повідомленням НЕК "Укренерго", на вихідних споживання традиційно знижувалось. Додатково на рівень споживання впливало потепління. Вчора, 28 січня, добовий максимум споживання був зафіксований ввечері, близько 18:00. Він був на 3,3% нижчим, ніж у попередню неділю 21 січня.

Сьогодні станом на 9:00 рівень споживання знаходиться на тому ж рівні, що й в цей же час в попередній робочий день 26 січня.

Загальний рівень споживання залишається високим. Крім того, сьогодні й завтра, у зв’язку з похолоданням, та початком робочого тижня прогнозується зростання рівня споживання.

Виникнення дефіциту в енергосистемі не прогнозується. Електроенергії, виробленої електростанціями всіх видів, вистачає для забезпечення енергопостачання всіх юридичних та побутових споживачів.

Протягом доби на теплових електростанціях в аварійний ремонт виводились 2 блоки. Один з них вже повернувся в роботу. Крім того, сьогодні планується включення в роботу ще 2 блоків.

Пропускна здатність високовольтних мереж «Укренерго» достатня для покриття наявного попиту.

В Харківській області відновлено живлення понад 17 200 споживачів, які були знеструмлені через ракетні атаки ворога на минулому тижні.
Загалом через бойові дії та з інших причин на ранок без світла залишається 346 населених пунктів.
29.01.2024 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter