Укренерго: 18 січня в Україні прогнозується дефіцит споживання електроенергії на рівні 3 %

Як повідомили в НЕК "Укренерго", 18 січня в Україні прогнозується дефіцит впродовж дня на рівні 3%.

Вчора, 17 січня, добовий максимум споживання був зафіксований вранці о 9:30. Він на 3,2% перевищував аналогічний показник 16 січня. Впродовж останніх днів спостерігається тенденція максимального зростання споживання переважно в ранкові години. Цьому сприяє збереження високого інерційного споживання, яке зумовлене зниженням температури надвечір та вночі.

Сьогодні впродовж дня очікується потепління, середньодобова температура складе -2°C проти -5°C вчора. В той же час по всій Україні очікується погіршення погодних умов: сильні пориви вітру, сніг, місцями ожеледиця. Налипання снігу можуть спричинити обледеніння та пошкодження ліній електропередачі.
Диспетчерський центр «Укренерго» сьогодні прогнозує незначний дефіцит з 8:00 до 20:00 на рівні близько 3%. Введення графіків обмеження споживання не планується.

Протягом дня, особливо з 9:00 до 19:00, дуже важливою є допомога споживачів – зменшення користування потужними електроприладами, зокрема обігрівачами та кондиціонерами. Це дозволить зменшити зростання рівня споживання. Відповідно зменшиться і навантаження на електростанції.
18.01.2024 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter