Відважний Ліходькін кинув в обличчя парламентеру Тулуба: "Борис, ты не прав!"

Відважний Ліходькін кинув в обличчя парламентеру Тулуба: "Борис, ты не прав!"Голова депутатської групи «Вільних демократів» Олег Ліходькін розповів на своїй сторінці у «Фейсбуці» про перемовини із представником губернатора Сергія Тулуба "Борисом".
Вчора мав цікаву зустріч, яка ще більш переконала мене в тому, що по-перше: серед нової більшості немає злагоди і порозуміння, немає чіткого бачення, що далі робити і куди рухатись і міська рада не здатна сьогодні працювати і приймати рішення. А по друге, що і заколот в міськраді, і переслідування Вільних Демократів, і ручне управління містом дійсно здійснюється з одного кабінету - пана губернатора. Перемовник від губернатора, який назвався Борисом і говорив, що працює з Сергієм Борисовичем 15 років, більше години переконував мене в тому, що для нашої депутатської групи Вільних демократів найкращим сьогодні є повернутися в сесійну залу і почати працювати. Основні тези були такі:
«Давайте сідати за стіл переговорів і починати все з чистого листка. Розробимо програму розвитку міста, підпишемо угоду. Якщо щось чи хтось заважає, то давайте це міняти. Ми за розвиток міста, нам теж не подобається те, що відбувається. Потрібно думати про людей і їхні сім’ї, зберегти посади, ваші люди втомилися від тиску. Скажете «так» і все припиниться. Будемо разом працювати і все буде добре. Це треба робити швидко, бо домовляться без вас і ви залишитесь без нічого, тільки з проблемами. Одарича вже ніхто не поверне, а вам треба далі жити. Війна нікому не потрібна.» Ну і таке інше.
У відповідь я задав декілька питань:
1. Все це у нас було. І угода, і пріоритети, і план дій. Все це знаходило своє віддзеркалення в бюджеті, в програмі соціально-економічного розвитку. То що нового нам пропонувати, якщо все це перекреслено і місто відкинуто на декілька років назад?
2. Хто візьме на себе відповідальність за втілення плану розвитку, хто на ваш погляд здатен замінити Сергія Одарича і працювати так як він на розвиток міста? Я, особисто, такої людини не бачу.
3. Чому ви заради помсти Одаричу поставили під загрозу життєдіяльність цілого міста, а тепер говорите, що за «розвиток Черкас»?
Зрозуміло, що конкретних відповідей я не почув.
Я підкреслив, що мені приємно, що інша сторона перейшла із площини виключно тиску та погроз до пропозицій. Але ми працювали і працюємо командою і все це буде предметом обговорення депутатської групи спільно з Сергієм Одаричем. Своє рішення ми повідомимо…
19.06.2013 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter