Міненерго: Без електроенергії в Україні залишається 281 населений пункт. Учора заживлено 248 населених пунктів

Як інформують в Міністерстві енергетики, на 11 січня енергетики продовжують роботи з ліквідації аварій у мережах, спричинених негодою, - протягом доби заживлено 248 населених пунктів.

У Дніпропетровській області світло повернули 58 населеним пунктам, 73 – в Одеській, 37 - в Кіровоградській, дали напругу 43 населеним пунктам на Миколаївщині. Повністю відновили електропостачання в населених пунктах, знеструмлених через негоду, у Запорізькій, Сумській і Чернігівській областях.

На виконання доручення міністра енергетики України Германа Галущенка про надання екстреної допомоги регіонам, які постраждали від негоди, для усунення пошкоджень і відновлення електропостачання, зокрема до Миколаївщини, направлено бригади компаній групи АТ «Українські розподільні мережі». А саме компаній: АТ «Хмельницькобленерго», ВАТ «Тернопільобленерго», ПАТ «Запоріжжяобленерего», ПАТ «Черкасиобленерго».

Через обледеніння та падіння опор, обрив ліній електропередачі, негоду залишається без електропостачання 281 населений пункт: у Дніпропетровській області – 128, Кіровоградській – 70, на Миколаївщині і Одещині – 56 і 27 населених пунктів відповідно.

Над усуненням пошкоджень і відновленням електропостачання продовжують працювати 117 бригад, 355 робітників, 135 одиниць техніки.
11.01.2024 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter