Юрій Ігнат: Україні бракує сучасних систем ППО, щоб збивати всі ракети, які летять по балістичній траекторії

У ніч на 8 січня Російська Федерація випустила по Україі багато ракет, що летять по балістичній траєкторії, для знищення яких Силам бракує сучасних західних систем.

Як інформує УП, про це повідомив речник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону на прохання прокоментувати нинішній результат роботи ППО

Пряма мова: "Велику кількість балістичних ракет випустив ворог, це і "Кинджали" і ракети, які заходять на ціль по балістичній траєкторії (Х-22), 6 (балістичних) "Іскандерів", С-300/С-400. Це все летить по балістичній траєкторії.

Треба розуміти, що такі цілі можна збивати лише засобами, які можуть це робити, зокрема системами Patriot.

Тому – такий результат сьогодні. Багато вже кажуть "не надто великий відсоток збиття". Відсоток залишається таким, як і був (зокрема по ракетах Х-101, яких нині знищено 18 із 24).

Деталі: Ігнат також зауважив, що нині було збито 100% "Шахедів", запущених по Україні в ніч на 8 січня (8 із 8). Також, за словами речника Повітряних сил, не всі ракети, які запустив ворог, досягли цілі. Однак ці деталі розкриватися не будуть, щоб не "полегшувати життя ворогу".
08.01.2024 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter