У Міненерго скасували списки критичних споживачів, яким не можна вимикати електроенергію

Міністерство енергетики скасувало списки критичних споживачів, яким не можна вимикати електроенергію. Про це сказав голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький в інтерв'ю LB.ua, інформує ЛІГАБізнесІнформ.

"На початку вторгнення обласні військові адміністрації визначили перелік критичних споживачів. Тоді не було можливості довго відпрацьовувати детальні критерії. І сталося так, що в переліках опинилися сумнівні об'єкти. На кшталт готелів. Або якихось інших підприємств, які очевидно не виробляють тепло або не займаються водопостачанням населення і бізнесу. Тобто які не є критичною інфраструктурою. Там такий досить строкатий перелік таких підприємств у списку. Зараз цей наказ Міненерго вже скасували, і ці підприємства втратили свою "броню" від відключень", – пояснив він.

В реєстрі Ліга Закон повідомляється, що наказ Міністерства енергетики №148 від 13 квітня 2022 року "Про врегулювання питань щодо постачання електричної енергії споживачам та розрахунків між учасниками роздрібного ринку електричної енергії у період дії в Україні воєнного стану" дійсно втратив чинність, це відбулося 6 грудня 2023 року.

За словами Кудрицького, це дозволить вимикати споживачів, які не сплачують за електроенергію
25.12.2023 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter