Юлія Норовкова: 2023 року на Черкащині сталося 1 664 пожежі. Семеро людей загинуло

Від початку року в області зареєстровано 1664 пожежі. Зокрема, 184 з них виникли внаслідок порушень правил експлуатації печей. Маємо 7 летальних випадків. Про це повідомила речниця ГУ ДСНС України в Черкаській області Юлія Норовкова на брифінгу, інформують у Черкаській ОВА.

Як вона зауважила, щоб запобігти можливим надзвичайним ситуаціям, працівники обласного управління ДСНС проводять профілактичні заходи.

– Окрему увагу приділяємо інформуванню соціально незахищених верств населення, – додала вона. – Робота комплексна. Проводимо її на рівні кожної тергромади.

Принагідно жителям області нагадали правила користування пічним опаленням:

– перед початком, а також упродовж усього опалювального сезону слід очищати димоходи та печі від сажі, щоб не сталось її займання. Очищення від сажі та різноманітного бруду необхідно проводити не рідше одного разу на три місяці;

– біля кожної печі перед топковим отвором на горючій підлозі слід прибити металевий лист, розміром не менше 0,5 х 0,7 м;

– усі димові труби та стіни на горищі, через які прокладено димові канали, повинні бути оштукатурені й побілені;

– золу й шлак, що видаляють із топки, необхідно заливати водою та виносити в спеціально відведені місця. Не дозволяється висипати золу та шлак поблизу будівель.
14.12.2023 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter