Міненерго: В Україні через війну й технічні причини знеструмлено 408 населених пунктів

За інформацією Міненерго, енергетична ситуація в регіонах станом на 7 грудня: через бойові дії і технічні причини знеструмлено 408 населених пунктів.

Обмеження електропостачання не застосовується в жодній з областей. Планові відключення побутових споживачів не передбачаються.

Донецька область

За добу до електропостачання підключили 3 населених пункти (85 споживачів), знеструмлених через бойові дії. Через обстріли залишилися без напруги - 17,7 тисячі споживачів. Всього залишаються без електроенергії 114 населених пунктів, 134,9 тисячі точок обліку.

Дніпропетровська область

З технічних причин знеструмлювались майже 3 тисячі абонентів. На ранок усіх абонентів підключено.

Запорізька область

Без напруги залишається 63 населених пункти (близько 26 тисяч споживачів) через бойові дії.

Сумська область

У результаті обстрілів без світла залишаються 54 населених пункти – 2,3 тисячі точок обліку.

Харківська область

Через бойові дії знеструмлено 16,3 тисячі абонентів, заживлено 1,5 тисячі клієнтів. Наразі відбувається огляд мереж, пошкоджених внаслідок нових обстрілів у трьох громадах області.

У результаті бойових дій пошкоджено газопровід-ввід середнього тиску. Понад 100 споживачів залишалися без газопостачання. Витік газу усунуто. На ранок усі споживачі з газом.

Херсонська область

В обласному центрі заживлено 302 абонентів, які були знеструмлені через бойові дії, відключено 3,6 тисячі споживачів. В області залишаються без напруги 45 населених пунктів (понад 26 тисяч точок обліку).

Чернігівська область

В області внаслідок бойових дій без напруги - 19 населених пунктів (1,6 тисячі точок обліку).
07.12.2023 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter