Черкаси попрошалися з двома полеглими захисниками - Сергієм Казміренком та Євгенієм Макаровим

Як повідомив у фб міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, сьогодні в Черкасах віддали останню шану двом військовим, які загинули, захищаючи нашу країну, наше майбутнє, нашу свободу та незалежність. Вони були справжніми Героями.
Черкаси попрошалися з двома полеглими захисниками - Сергієм Казміренком та Євгенієм Макаровим

Старшому сержанту Сергію Казміренку було 43 роки, коли його серце зупинилося.

Сергій Миколайович народився у Черкасах, закінчив ЗОШ №20, здобув професію електрозварювальника у професійно-технічному училищі №20. Потім проходив службу в ЗСУ. Після, працював електрозварювальником на підприємствах “Азот”, ТОВ “Богдан-Спецавтотехніка”, ТОВ “Техно-Інвест”, “Черкасигаз”, “Темп” та інших. З початком повномасштабного вторгнення добровольцем пішов захищати Україну. Загинув військовий внаслідок бойового зіткнення з противником під час виконання бойового завдання на Луганщині.

Солдату Євгенію Макарову назавжди залишиться 27…

Військовий навчався у ЗОШ №24, здобув освіту у “Черкаському професійному ліцеї за спеціальністю “Електрозварювальник ручного зварювання”, “Водій автотранспортних засобів”. Заочно закінчив Дніпродзержинський університет за спеціальністю “Технік-механік газонафтопромислового обладнання”. Працював слюсарем-ремонтником на ПрАТ “Азот” та ТОВ Завод “Техно” - старшим машиністом пресу.

Євгеній Ігорьович загинув у Запорізькій області, до останнього залишився відданим військовій присязі. Він був молодим, сміливим і відважним чоловіком, який щиро любив свою країну
04.12.2023 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter