Бондаренко: Делегація з Черкас взяла участь у роботі 6-ї німецько-української конференції муніципальних партнерств

Бондаренко: Делегація з Черкас взяла участь у роботі 6-ї німецько-української конференції муніципальних партнерств Сьогодні останній день Шостої німецько-української конференції муніципальних партнерств. Про це на фб написав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Спільно для Європи: солідарність, відбудова, перспективи на майбутнє.

У заході беруть участь лідери країн, посли, міністри, очільники міст. Від Черкас делегував заступниць міського голови Марину Гаркаву, Анастасію Чубіну та директора департаменту економіки та розвитку Ірину Удод.

Вітаю представників Черкаської міської ради з плідною роботою на цьому заході. Адже це можливість обміну досвідом та розширення співпраці між муніципалітетами Німеччини та України. Впевнений, що участь в цьому заході принесе позитивні результати для розвитку Черкас та поглиблення міжнародних зв'язків, особливо в умовах війни.

Зауважу, що Черкаси активно співпрацюють з німецьким містом Білефельд та районом Штайнфурт. Німецькі партнери не лишились осторонь подій в Україні та вже неодноразово надавали нам різноманітну допомогу.

До сьогодні, Черкаси отримали:

пожежний автомобіль з повним комплектом обладнання для підсилення нашої рятувальної служби; 5 сучасних генераторів потужністю 35 кіловат для КП «Черкасиводоканал»; два генератори КПТМ «Черкаситеплокомуненерго»; дизельний генератор на 40 кіловат для однієї з черкаських шкіл;
речі для військових; медикаменти для лікарні.

Крім того, невдовзі наше місто отримає 2 пакети підтримки загальною сумою в 110 000 євро по кожному проекту для обладнання 3-х класних кімнат і шкільної кухні на близько 500 учнів.
15.11.2023 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter