Як найкраще оформити дизайн стін у приміщенні

Як найкраще оформити дизайн стін у приміщенніНа сьогоднішній день дизайнери, що спеціалізуються на внутрішньому дизайні приміщення, сходяться на думці, що основою майбутнього інтер’єру є дизайн стін. Їхній вплив на остаточний результат є визначальним. А що може допомогти в оснащенні стін краще, ніж ліпний декор, який пропонує всім охочим магазин https://nmc-shop.com.ua? Він спеціалізується на продажу ліпних декорів для завершення інтер’єру з полістиролу, дюрополімеру та поліуретану.

Про ліпний декорЗвичайно, слід наголосити, що ліпний декор здавна вважається надзвичайно вдалим рішенням для прикрашання стін у приміщеннях. Причому як офіційних установ, культурних закладів, так і в квартирах або приватних будинках. Наприклад, у Давній Греції або Давньому Римі вся ліпні деталі інтер’єру виготовлялися вручну. Зараз це майже не практикується, адже ручна робота в ліпному декорі коштує дуже дорого. На зміну ручній роботі прийшли заводські виливки. Цей метод дає можливість виготовити і поліуретанові карнизи, і підлогові плінтуси з поліуретану, і світлові карнизи, і молдинги з поліуретану. І ще багато чого з таких матеріалів, як гіпс та полістирол.

Загалом ліпні прикраси вирізняються надзвичайним різноманіттям. Як тут не згадати про пілястри, карнизи, молдинги, колони, розетки, медальйони тощо. Все це чудово поєднується між собою. У результаті створюються прекрасні декоративні композиції для різноманітного оформлення стін.

Зараз чимало дизайнерів експериментують з ажурною ліпниною в формі орнаментальних панелей. Подібні панелі мають різний розмір й оснащені яскравими і неповторними малюнками. Завдяки цьому їх можна успішно використовувати в різних помешканнях. І в їдальні, і у вітальні, і в ванній кімнаті, і в спальні.

Як використовувати молдингиНадзвичайно часто сьогодні використовуються молдинги. Це – один з різновидів стінового декору, що має певні функціональні навантаження. По суті молдинг – це накладний пристрій, що має опуклу поверхню. На ньому розташовані поперечні перерізи, що мають різну товщину.

Молдинги виробляють з різних матеріалів. Це може бути метал, полістисрол, гіпс, поліуретан, дерево. Їх застосовують, щоб прикрашати ніши та стіни. За допомоги молдингів інтер’єр приміщення набуває особливо неповторного стилю.

Слід відзначити надзвичайну практичність молдингів. За ними можна вдало розташувати дроти або труби для опалення. Також вони чудово демаскують дефекти, які мають стіни. Якщо молдинги вироблені з міцного матеріалу, вони здатні захистити стіну від раптових руйнувань.

Оригінальність нішДля сучасного облаштування стін у сучасному дизайні приміщень часто використовують ніши. Завдяки цьому інтер’єр набуває неповторних та оригінальних рис. По суті ніша – це далеко не тільки заглиблення в стіні, де можна розмістити якусь вазу або ж статуетку. Це додатковий і гармонійний простір, що часто має абсолютно індивідуальні стильове рішення. Це може бути оригінальна кольорова гамма, різноманіття форм – прямокутних, сходинкових, арочних тощо. У нішах можна облаштувати оригінальну систему підсвічування.
06.11.2023 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter