Комунальний басейн на Центральному стадіоні в Черкасах цього року не відкриють

Комунальний басейн на Центральному стадіоні в Черкасах цього року не відкриють Цьогоріч єдиний у Черкасах міський комунальний басейн, реконструкція якого триває, не запрацює. Райдужна перспектива відкриття відремонтованого басейну вже найближчим часом, про яку говорили у владних кабінетах міської влади Черкас, аж ніяк не факт, а лише побажання.

Це під час спілкування з директором Муніципального спортивного клубу «Дніпро» Черкаської міської ради Юрієм Гончаровим з’ясував журналіст «City News»

– Реконструкція єдиного у Черкасах комунального басейну повинна була відбуватись за рахунок президентської програми «Велике будівництво». Із передбачених на це коштів, якщо не помиляюсь, то йдеться про суму понад 60 мільйонів гривень, до початку відкритого вторгнення рф в Україну, встигли освоїти лише 10 мільйонів. З початком повномасштабної війни фінансування припинилось. З ініціативи міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, який неодноразово наголошував на тому, що басейн дуже потрібний місту, з міського бюджету виділили 20 мільйонів, з яких профінансували лише 5 мільйонів. Цих коштів для завершення реконструкції не вистачить. На сьогодні у приміщенні басейну зроблено деякі фасади, дах і його утеплення. Тож нині басейн – це поки голі стіни. Будемо сподіватись, що у недалекому місту дійсно вдасться знайти необхідні кошти для завершення реконструкції. Адже без комунального басейну наш Клуб як без рук. Відсутність басейну істотно гальмує більшість соціальних програм, які ініціює Клуб , – розповів Юрій Гончаров.
03.11.2023 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter