Українські військові досягають "непоганих результатів" на лівому березі Херсонщини, - Гуменюк

Українські військові досягають "непоганих результатів" на лівому березі Херсонщини, однак поки що про це не варто говорити, заявила начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня Наталя Гуменюк в ефірі Радіо Свобода, повідомляють Українські новини.

Зокрема, за її словами, "ЗСУ змусили російську армію відтягнути її позиції на лівому березі".

Гуменюк зазначила, що внаслідок цього зменшилась кількість артилерійських обстрілів правобережжя, але "натомість російські сили почали частіше атакувати правий берег з авіації".

"Ми продовжуємо досягати непоганих результатів у своїй боротьбі – і в контрбатарейній, і в інших методах роботи. Але висвітленню це поки не підлягає саме для того, щоб результат був дуже потужним і зафіксованим, щоб це не було такою короткочасною перемогою. Наша контрбатарейна боротьба змусила їх також відтягнути свої позиції досить потужно на лівому березі, але ще недостатньо для того, щоб припинити обстріли правого.

Зокрема, і використання до прикладу тактичної авіації, яке останнім часом серйозно підвищилася у загальних цифрах зведень над правим берегом – це виправдання того, що артилерія вже не всюди може діставати. І ворог намагається таким чином створити собі штучні перемоги, руйнуючи мирну цивільну інфраструктуру, руйнуючу економіку регіону і намагаючись в килимовий спосіб руйнувати населені пункти на правому березі", – каже Гуменюк.
31.10.2023 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter