Кашко: Сьогодні колесо огляду є навіть у Білій Церкві. А в Черкасах?

Кашко: Сьогодні колесо огляду є навіть у Білій Церкві. А в Черкасах?Коментар члена виконавчого комітету Черкас Олега Кашка з приводу ремонту доріг у Черкасах наводять у Черкаському прес-клубі.
- На найближчій сесії міської ради депутати мають розглянути зміни до проекту рішення про бюджет міста на 2013 рік. Серед найглобальніших змін – перерозподіл 2 мільйонів гривень на поточний ремонт доріг. Заплановано виділення коштів на реконструкцію таких вкрай важливих об’єктів як міст по проспекту Хіміків, - констатує член виконавчого комітету Черкаської міської ради Олег Кашко. – Незважаючи на те, що він перебуває у жахливому стані, ремонту ніхто не планував. І, разом із тим, через таку ситуацію Черкаси кожного дня втрачали і продовжують втрачати кошти, поки наше місто обходять усі транспортні вантажні потоки. А це – і розвиток місцевого бізнесу, і податки, що могли б надійти до міського бюджету від прибутків від реалізації цих товарів.
Крім того, під час вчорашнього засідання виконкому було прийнято рішення про виділення 1,5 мільйона гривень на придбання колеса огляду для парку 50-річчя. Це – половина суми, іншу частину має виділити обласний бюджет. Хочу зазначити, що це значно важливіше для дозвілля мешканців міста та розвитку його туристичного потенціалу, ніж реконструкція Хрещатика - із якої ці кошти і були перенаправлені: сьогодні колесо огляду давно є навіть у районних центрах – таких як, наприклад, Біла Церква.
10.06.2013 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter