Міноборони Великобританії: Росія накопичує обсяг ракет, щоб використати їх взимку

Росія, ймовірно, накопичує обсяг боєприпасів для авіації дальньої дії, щоб використати їх у комбінації з БПЛА по енергетичній інфраструктурі України в зимовий період, вважають у британській розвідці.

"Важкі бомбардувальники авіації дальньої дії (АДД) Військово-повітряних сил Росії не завдавали ударів крилатими ракетами по території України вже понад місяць, що є однією з найтриваліших перерв у завданні таких ударів від початку конфлікту", - йдеться у звіті Міністерства оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в соціальній мережі Х (Twitter) у п'ятницю, інформує Інтерфакс-Україна.

Як наголошується, незважаючи на те, що Росія, як і раніше, може використовувати інші ударні засоби, авіація дальньої дії залишається основним способом завдання високоточних ударів. "Росії майже напевно знадобилося знизити частоту ударів, щоб поповнити запас крилатих ракет AS-23a KODIAK, яка зменшується", - зазначають експерти.

"Імовірно, Росія використовуватиме всі нещодавно вироблені боєприпаси АДД для завдання ударів по енергетичній інфраструктурі України в зимовий період. Цілком імовірно, що Росія продовжить доповнювати будь-яку таку кампанію атаками з використанням безпілотних літальних апаратів односторонньої дії іранської розробки", - припускають фахівці розвідки.
27.10.2023 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter