Укренерго: Через обстріли є пошкодження електромереж в 5 областях. Без світла 413 населених пунктів

Як інформує Укренерго, 17 жовтня вечірній максимум споживання був на 2,9 % вище, ніж у понеділок, 16 жовтня.

Вчора, 17 жовтня, середньодобова температура була на 1,8 °C нижче, ніж у понеділок 16 жовтня (6,2°C проти 8°C). Добовий максимум споживання 17 жовтня був зафіксований між 19:00 та 20:00. Показник максимуму вчора був на 2,9% вище за добовий максимум понеділка.

Електроенергії, виробленої українськими електростанціями, достатньо для забезпечення потреб всіх побутових та юридичних споживачів. «Укренерго» не бачить підстав для обмежень в енергосистемі, якщо не буде нових обстрілів. Ліміти споживання не запроваджувались. Якщо у вас відсутня електроенергія - причини дивіться в особистому кабінеті споживача або на сайті вашого обленерго.

Сьогодні імпорт електроенергії здійснюється з Молдови. Загальний обсяг 195 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 63 МВт.
Експорт здійснюється до Словаччини та Молдови в нічні та денні години (період активної роботи сонячних електростанцій) з загальним обсягом 4 131 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 398 МВт.

Через бойові дії та з інших причин без світла залишається 413 населених пунктів. В результаті обстрілів є пошкодження в мережах обленерго в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Харківській, Чернігівській областях. В Дніпропетровській області на ранок енергоживлення споживачів відновлено. В інших областях аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від ситуації з безпекою та з дозволу військових.
18.10.2023 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter