Міненерго: Через обстріли без електроенергії перебуває частина споживачів в 7 регіонах України

За інформацією Міністерства енергетики України, сьогодні на одній з ТЕЦ вийшов з ремонту енергоблок, який додав до енергосистеми додаткові 250 МВт потужності. Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, повністю достатньо для забезпечення потреб споживачів.

Триває масштабна ремонтна кампанія на об’єктах генерації – теплової, гідро- та атомної.

Окупанти продовжують тероризувати прифронтові та прикордонні з рф території. Учора внаслідок ракетного удару було знеструмлено підстанцію 150 кВ в Херсоні, без світла залишалися 130 тис. споживачів. Наразі всіх заживлено.

Також через обстріли залишається знеструмленою частина споживачів в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях. Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Уночі ворог завдав чергового ракетно-дронового удару по території України. У Полтавській області внаслідок обстрілу пошкоджено лінії електропередачі, знеструмлено декілька житлових будинків.

У Харківській області відновлено газопостачання для 2,7 тис. домогосподарств, які залишилися без газу внаслідок обстрілу газорозподільних станцій (ГРС) у ніч на 12 жовтня. Залишаються без газопостачання понад 4 тис. домогосподарств. Тривають аварійно-відновлювальні роботи.

Через несприятливі погодні умови знеструмлено 67 населених пунктів у чотирьох областях: на Київщині залишаються без світла 2,8 тис. споживачів, на Кіровоградщині – 3 тис. споживачів, на Хмельниччині – понад 3 тис. споживачів, на Чернігівщині – понад 5 тис. споживачів.

Внаслідок технологічних порушень у Запорізькій області знеструмлені - 7, 8 тис. споживачів, на Одещині - 2, 6 тисячі.
16.10.2023 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter