Черкаський Азот: Інформація про продаж заводу не відповідає дійсності

Черкаський Азот: Інформація про продаж заводу не відповідає дійсностіПрес-служба Черкаського Азоту поширила заяву з приводу продажу на аукціоні частини активів підприємства.

У зв’язку з появою в деяких ЗМІ інформації про начебто запланований продаж на аукціоні ДП «СЕТАМ» всього заводу Черкаський «Азот», пресслужба Group DF повідомляє.

Інформація про продаж заводу не відповідає дійсності та є відверто неправдивою. Наразі на аукціоні ДП «СЕТАМ» виставлено для продажу непрофільні невиробничі приміщення заводу, не пов’язані з процесом виробництва. Мова йде про гаражі, окремі склади, офісне приміщення та непрацюючі корпуси цехів, які не використовуються підприємством понад 20 років. Наголошуємо, що продаж цих приміщень жодним чином не позначиться на виробничому процесі та на потужностях заводу. Навпаки – в наших планах збільшувати потужності заводу та проведення модернізації виробництва з метою зменшення собівартості продукції.

Сьогодні підприємство залишається ключовим гравцем українського ринку та планово виконує 100% укладених контрактів. Дебіторська та кредиторська заборгованості повністю контрольовані, підприємство закупило достатньо газу для виробництва та продовжить виробляти і відвантажувати добрива чітко відповідно до виробничого графіку.

Переконані, що розповсюдженням дезінформації та подібними «інформаційними вкидами» займаються недобросовісні конкуренти заводів OSTCHEM.
06.10.2023 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter