Усі черкащани, чиє майно або домівки постраждали від падіння ракети, отримають компенсацію з бюджету, - Бондаренко

У Черкасах триває обстеження пошкоджених об’єктів після ворожої атаки, яка відбулася 21 вересня. Тоді уламки ракети зруйнували будівлю готелю «Центральний», а вибуховою хвилею вибило вікна в навколишніх будинках і зруйнувало покрівлі. Постраждало й майно підприємців, які працювали на ринку.
Усі черкащани, чиє майно або домівки постраждали від падіння ракети, отримають компенсацію з бюджету, - Бондаренко

Як розповів міський голова Анатолій Бондаренко, черкасці, чиї домівки постраждали від ворожої атаки, отримають фінансову допомогу на встановлення пошкоджених вікон. Наразі з’ясували, що більше 440 вікон у 22-х багатоповерхових будинках та 15 приватних потребують заміни. Для 14 квартир 30 вікон вже виготовляються.

«Щоб отримати виплати, а це 3700 грн за квадратний метр пошкодженого вікна, людям потрібно написати заяву до департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради. Запевняю: ніхто не залишиться без уваги і підтримки міської влади», - говорить Анатолій Бондаренко.

Відповідальні особи департаменту ЖКК додають: постраждалим необхідно звернутися до міської ради (вул.Байди Вишневецького, 36, каб.512), або зателефонувати за номером 36-11-35.

Після складання актів обстежень вони передаватимуться у департамент соціальної політики Черкаської міської ради, через який і здійснюватимуться виплати.

Також у місті триває розроблення механізму надання допомоги представникам бізнесу, які зазнали збитків внаслідок влучання ворожої ракети. Нагадаємо, для цього за ініціативи Анатолія Бондаренка в бюджеті передбачили 5 млн.грн.

Щодо зруйнованого готелю «Центральний», то на даний час по ньому замовляють інструментальне обстеження. Воно і визначить, які приміщення підлягають експлуатації, а які ні.
04.10.2023 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter