ISW: ЗСУ просунулися поблизу Бахмута та на заході Запоріжжя

Українські Збройні сили 31 серпня продовжували контрнаступальні операції поблизу Бахмута Донецької області та на заході Запорізької області. Вони просунулися обох ділянках фронту.

Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW), повідомляє flot2017.com

З посиланням на Генштаб та Міноборони аналітики повідомляють, що ЗСУ продовжили наступальні дії на Бахмутському та Мелітопольському (заході Запорізької області) напрямках і досягли неуточненого успіху на напрямі Новоданилівка-Новопрокопування (5-13 км на південь від Орєхова) на захід. Також українські сили досягли невизначених успіхів на Бахмутському напрямі.

У Генштабі ЗСУ також повідомили, що війська Росії провели безуспішні наступальні операції в районі Мар'їнки (безпосередньо на захід від міста Донецьк) і Новомихайлівки (10 км на південний захід від Донецька).

У звіті ISW коментують керівника Головного управління ракетних військ та артилерії та безпілотних систем Генштабу бригадного генерала Сергія Баранова. За його словами, українські війська вийшли на паритет у контрбатарейних можливостях із російськими військами. До речі, наприкінці липня українські офіційні особи робили заяви, що Сили оборони успішно знижують контрбатарейні можливості ворога.

«Баранов заявив, що надані НАТО артилерійські системи з радіусом дії від 30 до 40 км дозволяють українським силам знищувати російські артилерійські системи та змушувати російські сили відводити артилерію далі за лінію фронту», — повідомляють в Інституті.

За даними ISW, російські окупаційні війська продовжували наступальні операції на рубежі Куп'янськ – Сватове – Кремінна, поблизу Бахмута, на лінії Авдіївка – Донецьк та 31 серпня безуспішно завдавали контрударів у районі кордону Донецько-Запорізькій області та на заході Запорізької області.
01.09.2023 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter