Моторна олива для двигуна вашого авто

Моторна олива для двигуна вашого автоПриродньо, що кожен автовласник мріє про те, щоб його авто працювало якомога довше і з мінімумом ремонтів. Щоб цього досягти доводиться ретельно стежити за технічним станом автомобіля, і при найменшій підозрі на проблему– звертатися до фахівців в автомайстерню.

Як відомо, найважливішим елементом будь-якого автомобіля вважається двигун. Саме завдяки двигуну теплова енергія після спалювання палива перетворюється на енергію механічну. Щоб мотор працював надійно та безперебійно, кожному автовласнику необхідно поповнювати моторну оливу (подробиці тут https://rooler.ua/uk/c/motorni-olyvy) та регулярно проводити її заміну.

Для чого потрібна моторна олива?Завдання моторної олії – змащувати металеві деталі двигуна автомобіля. Завдяки змащуванню утворюється масляниста плівка. Мастило, що утворюється, зменшує тертя між деталями двигуна. Також це запобігає передчасному зносу деталей двигуна.

Моторна олива під час руху постійно циркулює в двигуні. Це дає можливість підтримувати оптимальний температурний режим в агрегаті й не призводить до перегріву.

Моторна олива сприяє тому, що внутрішня частина двигуна автомобіля перебуває в чистоті, бо бруд, часточки іржі, металева стружка – все це потрапляє до масляного фільтру.

Звісно, що дефіциту моторної оливи сьогодні немає, пропозицій на ринку достатньо. То за якими ж критеріями вибирати її для власного авто?

Критерії вибору моторної оливиЗагальновідомо, що існують моторні масла наступних типів:
ив, які мають хімічні присадки;

- синтетичні – їх створюють за допомогою присадок в умовах лабораторії. Завдячуючи цьому мастило має чимало переваг: покращується захист мотору, зменшується використання палива, покращується в’язкість;

- напівсинтетичні – їх використовують для їзди на високих швидкостях. Їх можуть використовувати при надзвичайних температурних умовах, вони стабільно демонструють стійкість до окислення.

Для вашого автомобіля слід підбирати винятково оригінальну та якісну моторну оливу. Завдяки цьому вам вдасться максимально продовжити термін експлуатації двигуна авто. Тому дрібниць при підборі мастила просто не існує. Попри те, що на ринку сьогодні величезний асортимент різноманітної моторних олив, попри складність вибору кожен має можливість нехай і методом спроб та помилок, підібрати для свого автомобіля ідеальну й найкращу.
25.08.2023 19:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter