Дискант: левова частина комунальних підприємств Черкас сьогодні банкрути

Дискант: левова частина комунальних підприємств Черкас сьогодні банкрутиНа офіційному сайті Черкаської ОДА наводиться точка зору депутата міської ради від «Батьківщини» Романа Дисканта щодо ситуації в місті після відставки Сергія Одарича.

- Послідовно наша фракція партії «Батьківщина» виступала проти діяльності міського голови Сергія Одарича, увага якого була націлена, зокрема, на знищення комунальних підприємств Черкас. І що ми бачимо зараз: левова частина комунальних підприємств Черкас сьогодні банкрути – за винятком кількох, яких не встигла «обібрати» команда Одарича – це «Черкаситеплокомуненерго» та «Черкасиводоканал». Решта комунальних підприємств Черкас, які ще донедавна ефективно працювали, – зараз у боргах і визнані банкрутами. Це, приміром, КП «ЧЕЛУАШ», КП «Черкасиміськсвітло» тощо.

На мій погляд, зі зміною керівництва міста у Черкасах гірше однозначно не стало. Усі служби в Черкасах працюють. Життя продовжується. Думаю, що про результати роботи нової влади можна буде говорити десь за 2-3 місяці. Саме тоді прийде час підбивати перші підсумки виконання тих завдань, які ставились. Приміром, вважаю позитивним, що нова влада звернула увагу на ямковий ремонт доріг. Впевнений, що нещодавні зміни у керівництві міста підуть Черкасам та його жителям на користь.
30.05.2013 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter