У Смілі триває ремонт понад 1 000 метрів пошкодженого російськими ракетами водогону. Частина міста - без води на невизначений час

Як інформує Про Все, в Смілі продовжуються роботи з ремонту пошкодженої російською ракетою ділянки водогону. Наразі комунальники демонтують старі труби і вже розпочали ставити нові.

Про це міський голова Сміли Сергій Ананко розповів у відеозверненні.

"Цілодобово працюють комунальні служби, підрядні організації. На вчорашній день, після обіду, були доставлені всі необхідні матеріали для водогону. Розганяється "зрада", що пошкоджено більше 1000 метрів водогону. Водогін проходить у тунелі у двовимірному значенні: 575 метрів "двохсотої" труби і 600 метрів "160". Коли відбулася ударна хвиля і пошкодило цим самим водогін, який десь впав, десь переламався. Тому недоцільно замінювати тільки шматочок труби", - сказав очільник Сміли.

У коментарі журналістам Про все Сергій Ананко пояснює, що поки невідомо, скільки буде коштувати ремонт водогону.

"Поки що невідомо, яка сума буде необхідна, працюємо, - говорить мер. - Нині ми закупили трубопровід на 660 тисяч. Також придбали всі необхідні фітинги. Водночас, відбувається демонтаж, але вартість цього ми вже порахуємо за фактом виконаних робіт. Роботи відбуваються цілодобово".

Нагадаємо, через влучання ворожої ракети по Смілі, велика частина міста залишиться без води на невизначений час. Міська влада не знає поки, коли відновлювальні роботи завершаться.
17.08.2023 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter