Міноборони Великобританії: удари РФ по енергетичній інфраструктурі України, швидше за все, продовжаться цієї зими

Як інформують Українські новини, удари країни-агресорки РФ по енергетичній інфраструктурі України, швидше за все, продовжаться цієї зими. Однак Україна довела спроможність пройти складний період.

Про це повідомило Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

Як зазначається у зведенні, незважаючи на постійний військовий тиск, зусилля України з нарощування запасів палива, швидше за все, увінчаються успіхом і забезпечать достатні запаси палива протягом зимового періоду, що наближається.

За даними британської розвідки, Україна ефективно мобілізувала свій гірничодобувний сектор для підтримки виробництва, забезпечивши безперервне постачання вугілля для теплових електростанцій та теплових електростанцій у зимовий період, а також суттєві запаси газу, які забезпечують додатковий резерв.

"Незважаючи на те, що напади Росії на енергетичну інфраструктуру України, ймовірно, продовжаться цієї зими, Україна минулої зими продемонструвала, що має кваліфіковану робочу силу та досвід, необхідний для експлуатації та обслуговування енергосистем навіть в умовах воєнного часу", - зазначають у Міноборони Британії.
17.08.2023 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter