Одарич вважає, що афганці "наїхали" на нього не за "балабольство", а через "чисто корисливі інтереси"

Одарич вважає, що афганці "наїхали" на нього не за "балабольство", а через "чисто корисливі інтереси"Міський голова Черкас Сергій Одарич назвав причини, через які, на його думку, місцева Спілка афганців намагається оголосити йому імпічмент. Фраза, яка пролунала на сесії міської ради, на його думку, - це лише привід.
— На мою думку, причин у Спілки афганців оголошувати недовіру міському голові – три. Перша – приватизація приміщення по вулиці Леніна, де нині розташована Спілка афганців. Я вже кілька років не даю дозвіл на приватизацію цього приміщення. Голова організації пан Рибченко неодноразово звертався до мене з пропозицією дозволити приватизувати приміщення, що знаходиться у самому центрі міста. Причому вартість приміщення складає мільйони гривень, а вони хочуть його приватизувати за безцінь, - зазначив Сергій Одарич.
Тим паче, що кошти на приватизацію, за словами міського голови, «афганці» хочуть отримати із міського бюджету. Мовляв, влада має перерахувати 200-300 тисяч гривень на рахунки Спілки за ніби підтримку організації, а ті у свою чергу за ці кошти приватизують приміщення.
— Я вбачаю за цим чисто корисливі інтереси, — підсумував Сергій Одарич.
Друга причина, через яку афганці вимагають імпічменту, - це будівництво церкви і реконструкція пам’ятника на розі бул. Шевченка та вул. Кірова. Третій рік поспіль тривають намагання провести реконструкцію за кошти міського бюджету. Щоразу в бюджеті закладаються кошти на реконструкцію пам’ятника, але понині Спілка афганців не надала до мерії проекту перебудови.
— Кожного разу Спілка афганців звертається з проханням «дайте грошей». Питань немає – дайте проект. Якщо ми перерахуємо кошти без проекту, дозволів, то це буде злочин. І така історія повторюється з року в рік. Афганці вимагають грошей, а проекти не надають. Тим паче з розмов із паном Рибченком випливає, що кошти вони вимагають перерахувати на рахунки Спілки, а вже «там вони розберуться», — розповів Сергій Одарич.
Третя причина – особиста. Голова Спілки ветеранів Афганістану Олександр Рибченко працював директором департаменту муніципальної інспекції. За словами міського голови, це було політичне призначення. Призначити Рибченка директором департаменту вимагали «бютівці» в обмін на конструктивну більшість у міській раді минулого скликання.
— Як керівник він мене не влаштовував. Тому нині департамент очолює інша людина. Вважаю, що тут присутній особистісний конфлікт, який намагаються видати за конфлікт між міським головою і Спілкою афганців, — говорить Сергій Одарич.
Він назвав ініціативу зі збору підписів за недовіру міському голові політичною спекуляцією перед парламентськими виборами.
12.03.2012 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
00:12 13.03.2012 ostap:
Мерин, будь мужиком!!!
Мерин!!! Будь мужиком!!! Ответь!!!
17:24 12.03.2012 APN:
Дуже цікаво, особливо в тому місці, де згадуються перемовини між Одаричем та лідером БЮТу щодо призначення Рибченка на посаду керівника муніципальної міліції. Це не що інше, як прояв дуже серьозної хвороби Сергія Одарича - вибіркової амнезії ускладенної роздвоєнням особистості (а по-простому - суцільна брехня).
Але по-черзі (цитати із сьогоднішнього "виступу" Одарича на прес-конференції):
1. "приватизація приміщення по вулиці Леніна, де нині розташована Спілка афганців. Я вже кілька років не даю дозвіл на приватизацію цього приміщення. Голова організації пан Рибченко неодноразово звертався до мене з пропозицією дозволити приватизувати приміщення, що знаходиться у самому центрі міста. Причому вартість приміщення складає мільйони гривень, а вони хочуть його приватизувати за безцінь"
Спілка ветеранів Афганістану, що розташована в центрі міста займає приміщення не більше як 120-150 кв. метрів. Навіть по ринковим цінам з минулого року і по сьогодняшній день це не більше 200$ за кв. метр. Отже це не більше 240.000 гривень. Про які мільйони мова?
2. "будівництво церкви і реконструкція пам’ятника на розі бул. Шевченка та вул. Кірова. Третій рік поспіль тривають намагання провести реконструкцію за кошти міського бюджету. Щоразу в бюджеті закладаються кошти на реконструкцію пам’ятника, але понині Спілка афганців не надала до мерії проекту перебудови"
Проект реконструкції пам'ятника розроблений щє 2007 року, пройшов всі необхідні інстанції, має всі узгодження та дозволи. До-речі проект розроблявся на замовлення мерії і також був профінансований мерією. Передавати його - кому і для чого? Чи може ви є "замовником" будівництва?
3. "Голова Спілки ветеранів Афганістану Олександр Рибченко працював директором департаменту муніципальної інспекції. За словами міського голови, це було політичне призначення. Призначити Рибченка директором департаменту вимагали «бютівці» в обмін на конструктивну більшість у міській раді минулого скликання"
На позаминулих виборах Сергій Одарич був лідером черкаського БЮТу (за його списком він пройшов до черкаської міської ради). Цікаво з ким Одарич вів перемовини (хіба що із самим собою) щодо призначення Рибченка на посаду керівника муніципальної міліції? Якщо ж це не Одарич, то може назвете прізвище цієї людини - лідера БЮТу, що "лобіювала" кандидатуру Рибченка?
17:14 12.03.2012 JILLY:
Людині, у якої все побудоване на контактах в межах племені і питання вирішуються через схеми "Спецдревцентра" важко щось довести..