Наталія Гуменюк: Новини про просування українських воїнів на півдні подаються дозовано

Новини про просування українських воїнів на півдні подаються дозовано задля збереження життів наших бійців, адже просування — це дуже складний процес.

Про це в ефірі телемарафону повідомила керівниця об’єднаного пресцентру Оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк, передає Детектор-інфо.

«Тут новини можуть бути дещо уповільненні. Але пам’ятайте про те, що за всім цим стоїть велика та важка робота. Просування іде. Просто повідомляємо про нього дозовано, для того, щоб зберегти життя наших захисників», — сказала Гуменюк.

За її словами, нині йдеться про дуже складну роботу українських Сил оборони. «Прорив лінії оборони ворога — це тільки перший етап. Після того українським захисникам необхідно закріпитися на окремих ділянках і забезпечити безпеку підрозділів, які здійснили той самий прорив», — сказала речниця Збройних сил.

Нагадаємо, раніше, у квітні, Наталія Гуменюк закликала до інформаційної тиші в контексті висадки ЗСУ на лівому березі Херсонщини та «зачистки» його від російських загарбників до закінчення операції.
08.08.2023 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter